Kuzhina Vegjetariane View larger

Kuzhina Vegjetariane

Akademia Barilla IA0019

New product

Përshkrim i shkurtër

40 receta të krijuara mbi bazën e traditës italiane, të zgjedhura për një menu plotësisht vegjetariane nga Academia Barilla: specialitete të rajoneve, pjata të famshme klasike dhe shumë të tjera autentike dhe të reja.

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128645

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages94
ISBN9789928128645
Shtëpia botueseIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi