Nikolasi i vogël në telashe View larger

Nikolasi i vogel ne telashe

René Goscinny, Jean- Jacques Sempé MEP0024

New product

484 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928083654

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Njërit prej shokëve prindërit i plotësojnë çdo dëshirë. Një shok tjetër është i përkëdheluri i mësueses, një tjetër më i forti i klasës, njëri e ka babin polic një tjetër është i fundit i klasës në mësime, ndërsa një tjetri i pëlqejnë lojërat magjike. Një shok tjetër ka qejf historitë me aviatorë. Po është edhe një djalë bullafiq. Të gjithë këta së bashku formojnë një grup shokësh të paparë me aventurat e të cilëve do të shkriheni së qeshuri: Xhefri, Anjani, Edi, Ryfysi, Kloteri, Maksi, Xhoi, Alcesti, dhe sidomos Nikolasi i vogël ! Pa harruar edhe vogëlushen Maria, e cila është shumë e zonja për të organizuar konkurse se kush bën më shumë kollotumba apo kush i ha më shpejt ëmbëlsirat.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages210
ISBN9789928083654
RedaktoriAnila Bisha
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdriana Koxha
I ri1