René Goscinny, Jean- Jacques Sempé

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 7 of 7 items
 • Quick view
  510 Lekë 600 Lekë -15% In Stock

  Seria e librave me personazhin Nikolasi i vogël 15 milionë kopje të shitura në mbarë botën. Përkthyer në më shumë se 40 gjuhë. 300,000 libra të shitur çdo vit në Francë. “Nikolasi i vogël” është një libër me shumë humor; Një libër ku edhe të rriturit hasin ngjashmëri me fëmijërinë e tyre, ku secili sjell ndër mend se ka patur në klasë tipa si personazhet...

  510 Lekë
  600 Lekë -15%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Vazhdon seria e Nikolasit të vogël: Kësaj radhe në fokus janë pushimet. Me aventurat e tij gjatë pushimeve veorre do të zbaviteni dhe do të shkriheni përsëro së qeshuri. “Vendimin se ku do t’i kalojmë pushimet e merr babi, edhe pse në fund shkojmë aty ku dëshiron mama”.

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Seria e librave me personazhin Nikolasi i vogël 15 milionë kopje të shitura në mbarë botën. Përkthyer në më shumë se 40 gjuhë. 300,000 libra të shitur çdo vit në Francë. Aventurat e Nikolasit të vogël vazhdojnë! Njihuni me personazhet e rinj, Xhefrin, Rufusin, Maksin, Xhoin, Anjanin. Të tillë i gjen edhe në klasën tënde

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 020 Lekë 1 200 Lekë -15% In Stock

  Seria e librave me personazhin Nikolasi i vogël 15 milionë kopje të shitura në mbarë botën. Përkthyer në më shumë se 40 gjuhë. 300,000 libra të shitur çdo vit në Francë. “Nikolasi i vogël” është një libër me shumë humor; Një libër ku edhe të rriturit hasin ngjashmëri me fëmijërinë e tyre, ku secili sjell ndër mend se ka patur në klasë tipa si personazhet...

  1 020 Lekë
  1 200 Lekë -15%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  “DO TË SHKOJMË ME PUSHIME dhe që të tre, babi, mami dhe unë, po fluturojmë nga gëzimi”.

  600 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 7 of 7 items