Ngjyros, mëso, shkruaj ... View larger

Ngjyros, meso, shkruaj ...

DA0061

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër u jep mundësinë fëmijëve që të ngjyrosin ilustrimet, të mësojnë, të shkruajnë dhe lexojnë.

895 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642002
Viti i botimit2003

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages105
ISBN9789951642002
Shtëpia botueseDamo
Viti i botimit2003
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitMbi 7 vjeç
StatusiI ri