Reduced price! Një pasdite me shtatëshen e fshehtë View larger

Nje pasdite me shtateshen e fshehte

Enid Blyton DA0056

New product

Përshkrim i shkurtër

Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit.

More details

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642743

392 Lekë

-20%

490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Piteri po drejton stendën e lojës së rrathëve në panair, por atëherë kur Fredi i ofron atij një kalërim me poni, ai nuk mundet t’i bëjë dot ballë tundimit. Por kur Piteri kthehet te stenda, Skamperi, si dhe të hollat, janë zhdukur pa lënë gjurmë! Çfarë ka ndodhur vallë?

Data sheet

pages80
ISBN9789951642743
Shtëpia botueseDamo
Published year2017
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiElvi Sidheri