Ishulli i Thesarit Shqip - Anglisht View larger

Ishulli i Thesarit Shqip - Anglisht

Robert Luis Stevenson DA0040

New product

Përshkrim i shkurtër

Aventurë me piratë për të gjetur arin, ku Xhim Houkins, një i ri guximtar, i zgjuar dhe trim, bëri që kjo ngjarje të ndodhë.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642637

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages69
ISBN9789951642637
Published year2016
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë