Ku ndodhet shtatëshja e fshehtë View larger

Ku ndodhet shtateshja e fshehte

Enid Blyton DA0058

New product

Përshkrim i shkurtër

Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642767
Viti i botimit2017

490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kur Shtatëshja e Fshehtë shkon të vizitojë një shtëpi fantazmash, ata zbulojnë se shtëpia nuk është aspak e zbrazët. Shpejt, do të mbeten në kurth brenda saj. Si do t’ia bëjnë për të shpëtuar vallë?

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages80
ISBN9789951642767
Shtëpia botueseDamo
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiElvi Sidheri