Mendimi Pozitiv

Sue Hadfield DA0024

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëse arrin të mprehësh fuqinë e mendimit pozitiv, ti do të kesh më shumë lumturi, shëndet, zhdërvjelltësi, sukses dhe pamje më të mirë. 

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642309

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Të mendosh në mënyrë të zgjuar. Nëse arrin të mprehësh fuqinë e mendimit pozitiv, ti do të kesh më shumë lumturi, shëndet, zhdërvjelltësi, sukses dhe pamje më të mirë. Epo mirë, kjo e fundit mundë të jetë disi e eksagjëruar, mirëpo është e vërtetë që mendimi pozitiv të bën të kesh jetën nën kontroll.

Ky libër nuk është predikim për optimizmin, por një paketë teknikash praktike që të ndihmojnë të zhvillosh zakone të të menduarit të shëndetshëm.

Me këto teknika ti mund ta shohësh të ardhmen me besimin se ajo do të të sjellë gjëra të mrekullueshme. Rezultate briliante.

Zhvillimi i shkathtësive për të menduar pozitivisht dhe për të shmanur kurthet e mendimit negative që të pengojnë në jetë.

Krijimi i një mendësie të shëndosh për tu përballur çdo aspekt të jetës,nga më I gëzueshmi , tek më i dhimbshmi. Ulja e sresit dhe rritja e aftësive të tua për të arritur atë që ti dëshiron.

Data sheet

pages178
ISBN9789951642309
Published year2014
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë