Reduced price! Dashurologji View larger

Dashurologji

Bruno Shimlesha DA0065

New product

Përshkrim i shkurtër

Dashurologjia dhe Shkolla e Jetës janë librat bestseller, të autorit të njohur kroat Bruno Shimlesha, i cili është një njeri shumëdimensional, njëlloj siç edhe letërsia e tij është poliedrike dhe e shumanshme.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642781

1 104 Lekë

-8%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dashuria është përjetimi i shenjtërisë së jetës dhe vetëm atëherë kur dashurojmë, arrijmë ta kuptojmë se kurrë nuk jemi ndarë nga thelbi jonë!

Dashurologjia i kushtohet dashurisë dhe marrëdhënieve me të tjerët në të gjitha format e saj ngazëlluese.

Dashurologjia do të përbëjë një derë të panjohur për në këtë botë kaq magjepsëse e mbresëlënëse ku pluskon dashuri nga çdo por, në kuptimin më thelbësor e të gjerë të këtij termi kaq universal të dashurisë në çdo formë dhe mishërim.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages320
ISBN9789951642781
Published year2018
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvi Sidheri
I ri1