Flokët e Xhorxhit janë tepër të gjata View larger

Floket e Xhorxhit jane teper te gjata

Enid Blyton DA0052

New product

Përshkrim i shkurtër

Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit.

More details

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642705

490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Gjithçka që Xhorxhi do është që të presi flokët, por ajo ngatërrohet me ca hajdutë. Xhuliani, Diku dhe Eni ndërkohë janë tepër të zënë duke ngrënë akullore, dhe nuk i vijnë asaj dot në ndihmë. Ndaj dhe, kush do të jetë shpëtimtari i ditës?

Data sheet

pages80
ISBN9789951642705
Shtëpia botueseDamo
Published year2017
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiElvi Sidheri