Aventura me sheqerkat View larger

Aventura me sheqerkat

Enid Blyton DA0057

New product

Përshkrim i shkurtër

Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642750

490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kur Shtatëshja shkon për të kundruar yjet, shpejt ata topiten dhe nisin të vëzhgojnë me teleskop qytetin – dhe kështu pikasin dikë që po ia vë zjarrin një mulliri me bar! A do të munden vallë antarët e Shtatëshes të veprojnë në kohë dhe ta shpëtojnë hangarin nga zjarri? Dhe a do ta zbulojnë se kush është fajtori?

Data sheet

pages70
ISBN9789951642750
Shtëpia botueseDamo
Published year2017
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiElvi Sidheri