Njezete mije lega nen det Shqip - Anglisht View larger

Njezete mije lega nen det Shqip - Anglisht

Zhyl Vern DA0039

New product

Përshkrim i shkurtër

Profesori Pierre Aronnax, i shoqëruar nga Kapiteni Nemo dhe burra të tjerë realizojnë eksplorimin e shtratit të detit dhe krejt këtë e shijojnë me anijen Nautilusin.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642590
Viti i botimit2016

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages69
ISBN9789951642590
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë