Aventurat e Tom Sojerit Shqip - Anglisht View larger

Aventurat e Tom Sojerit Shqip - Anglisht

Mark Twain DA0046

New product

Përshkrim i shkurtër

Një jetim i cili jeton me tezen e tij Poli dhe që gjithnjë hyn në telashe. Ka një zemër fisnike dhe di të jetë shok i mirë. Me të, gjithçka është aventurë.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN789951642613
Viti i botimit2016

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages69
ISBN789951642613
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë