Vjeshta e Alberto Savianit Shiko më të madhe

Vjeshta e Alberto Savianit

Luan Rama LUR0028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër janë përfshirë 14 tregime, të cilat trajtojnë një tematikë të larmishme, tregime që shpesh i referohen dhe pikëtakimeve franko-shqiptare dhe disa herë të frymëzuara nga vetë përjetimet e autorit gjatë më shumëse çerek shekulli që jeton në paris.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët234
ISBN9781094814093

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët234
ISBN9781094814093
Titulli origjinalNaimi
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri