Anatomi e shkurtër e pikëllimit View larger

Anatomi e shkurter e pikellimit

Azem Qazimi ZEN0002

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim janë përfshirë tregimet: Jeta e çuditshme e Progron Zaharisë; "La fouet": sprovë për eulogji; Visili, i përsosuri; Anatomi e shkurtër e pikëllimit; Letër; Humbold Revolucionari; Për mishin dhe shpirtin; Zenodoti dhe Abu "Umar al – Muhamed in Husein" sufu.

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN9789928113399

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages96
ISBN9789928113399
Shtëpia botueseZenit
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri