Anatomi e shkurtër e pikëllimit Shiko më të madhe

Anatomi e shkurter e pikellimit

Azem Qazimi ZEN0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim janë përfshirë tregimet: Jeta e çuditshme e Progron Zaharisë; "La fouet": sprovë për eulogji; Visili, i përsosuri; Anatomi e shkurtër e pikëllimit; Letër; Humbold Revolucionari; Për mishin dhe shpirtin; Zenodoti dhe Abu "Umar al – Muhamed in Husein" sufu.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN9789928113399

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe96
ISBN9789928113399
Titulli origjinalZenit
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
StatusiI ri