Psikagogjia View larger

Psikagogjia

Azem Qazimi ZEN003

New product

Përshkrim i shkurtër

Vëllim me poezi

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN9789928113474
Viti i botimit2016

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Psikagogji është një rit antik: komunikimi i shpirtrave nëpërmjet retorikës, ...diçka që i afron shpirtrat e të vdekurve e të gjallët...

Që nga titulli autori lë të kuptohet se ky libër vlen të lexohet nga njerëz që kanë shpirtin e thellë të leximit dhe komunikimit! Duket sikur ka dashur përmes tij ta përzgjedhë lexuesin!

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages54
ISBN9789928113474
Shtëpia botueseZenit
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri