Reduced price! Rebelimi i Lulusë View larger

Rebelimi i Lulusë

Albatros Rexhaj PE0033

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky ditar i drejtohet Lúlus, pjesës më të fisme të njeriut, dhe në të shpaloset një botëkuptim i ndryshëm e i ri, si reagim ndaj kohëve të vështira që po kalojmë. Duke u nisur gjithnjë nga përjetimi i tij i problematikave apo situatave të ndryshme, autori i jep zë ndjenjës, duke zgjedhur më të thjeshtën dhe njëherazi më të vështirën prej udhëve për të komunikuar me publikun.

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët136
ISBN978 9928 200 32 7
Viti i botimit2015

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Fletët136
ISBN978 9928 200 32 7
Shtëpia botuesePegi
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane