Rebelimi i Lulusë Shiko më të madhe

Rebelimi i Luluse

Albatros Rexhaj PE0033

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky ditar i drejtohet Lúlus, pjesës më të fisme të njeriut, dhe në të shpaloset një botëkuptim i ndryshëm e i ri, si reagim ndaj kohëve të vështira që po kalojmë. Duke u nisur gjithnjë nga përjetimi i tij i problematikave apo situatave të ndryshme, autori i jep zë ndjenjës, duke zgjedhur më të thjeshtën dhe njëherazi më të vështirën prej udhëve për të komunikuar me publikun.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët136
ISBN978 9928 200 32 7

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Fletët136
ISBN978 9928 200 32 7
Titulli origjinalPegi
V. Bot2015
VendodhjaTirane