Ditar dashurie i një shkrimtari View larger

Ditar dashurie i nje shkrimtari

Albatros Rexhaj DA0050

New product

Përshkrim i shkurtër

“Ditar dashurie i një shkrimtari” është një himn shqiptar për dashurinë, ku ngjarjet dhe mendimet shtjellohen në një bashkëbisedim artistik mes shkrimtarit dhe muzës së tij.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789994302949

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

E shkruar në stilin e prozës refleksive, “Ditar dashurie i një shkrimtari” është një rrëfim ku romantika gërshetohet me erotikën. Kujdesi ndaj detajit dhe guximi artistik i autorit thyejnë mjaft tabu dhe paragjykime që kanë të bëjnë me dashurinë dhe seksin.

                                   

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages160
ISBN9789994302949
Shtëpia botueseDamo
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri