Skulptura, parimet dhe praktika me 253 ilustrime

Louis Slobodkin SP0019

New product

Përshkrim i shkurtër

Skulptura, parimet dhe praktika me 253 ilustrime është një prej librave më autoritar dhe më gjithëpërfshirës mbi krijimin e skulpturës.

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789994394760
Viti i botimit2008

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages247
ISBN9789994394760
Shtëpia botuesePrinci
RedaktoriArian Leka
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiIrena Buzi