Skulptura, parimet dhe praktika me 253 ilustrime

Louis Slobodkin SP0019

New product

Përshkrim i shkurtër

Skulptura, parimet dhe praktika me 253 ilustrime është një prej librave më autoritar dhe më gjithëpërfshirës mbi krijimin e skulpturës.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789994394760

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

pages247
ISBN9789994394760
Shtëpia botuesePrinci
RedaktoriArian Leka
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiIrena Buzi