Cmim i reduktuar! Skulptura, parimet dhe praktika me 253 ilustrime Shiko më të madhe

Skulptura, parimet dhe praktika me 253 ilustrime

Louis Slobodkin SP0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Skulptura, parimet dhe praktika me 253 ilustrime është një prej librave më autoritar dhe më gjithëpërfshirës mbi krijimin e skulpturës.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789994394760

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe247
ISBN9789994394760
Titulli origjinalPrinci
RedaktoriArian Leka
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiIrena Buzi