Kosova film View larger

Kosova film

Valmir Tertini A-002789

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri KOSOVAFILM vjen si një holumtim për historikun, ku përfshihen përmbledhje esesh si dhe intervistat të shkruara nga autori Valmir Tertini

910 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789951446068
Viti i botimit2019

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages90
ISBN9789951446068
RedaktoriGani Mehmetaj
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1