Reduced price! Mbi Skulpturen (De Statua) View larger

Mbi Skulpturen (De Statua)

Leon Battista Alberti SP009

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim redaktuar dhe renditur (në italisht) nga Marco Collareta, është mbështetur në versionin original në gjuhën latine dhe na lejon të kuptojmë plotësisht rëndësinë e një teksti thelbësor mbi teorinë e origjinës së figurave (imazheve).

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789995673253

368 Lekë

-8%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

pages80
ISBN9789995673253
Shtëpia botuesePrinci
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
StatusiI ri
PërkthyesiManjola Cura