100 vjet romanca shqiptare View larger

100 vjet romanca shqiptare

Kastriot Tusha TO0126

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo buqetë romancash e ripunuar, e rindërtuar, e riinterpretuar dhe e botuar në versionin e orkestruar për një formacion komerçal, do të mbetet një gurë i çmuar në arsenalin e trashëgimisë sonë kulturore dhe në identitetin tonë kombëtar.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319305
Viti i botimit2014

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages64
ISBN9789994319305
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat21x29.7