Te luajme se bashku View larger

Te luajme se bashku

Isak Shehu TO0127

New product

Përshkrim i shkurtër

Që në fillim duhet saktësuar se literatura e zgjedhur për librin "Të luajmë së bashku" është e gjitha kombëtare, duke u nisur nga fakti se literatura botërore është e shumtë dhe ne kemi nevojë të domosdoshme të përpunojmë e zhvillojmë muzikën tonë aq të bukur e të larmishme.

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319503

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

pages288
ISBN9789994319503
Shtëpia botueseToena
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat21 x 29.7