Postmodernizmi View larger

Postmodernizmi

ZEN024

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër trajton këtë rrymë si lëvizje letrare dhe ideore, në të cilën ka kaluar bota

905 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN9789994381164
Viti i botimit2006

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages176
ISBN9789994381164
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHysamedin Ferraj