Mbi Skulpturen (De Statua)

Leon Battista Alberti SP009

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim redaktuar dhe renditur (në italisht) nga Marco Collareta, është mbështetur në versionin original në gjuhën latine dhe na lejon të kuptojmë plotësisht rëndësinë e një teksti thelbësor mbi teorinë e origjinës së figurave (imazheve).

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789995673253
Viti i botimit2010

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages80
ISBN9789995673253
Shtëpia botuesePrinci
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiManjola Cura