Receta gatimi për fëmijët e moshës 0-3 vjeç View larger

Receta gatimi per femijet e moshes 0-3 vjec

Grup autorësh ISO0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri i recetave për fëmijët e moshës 0-3 vjeç iu vjen në ndihmë kryesisht nënave të reja dhe është konsultuar edhe me mjekë pediatër

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education
ISBN9789928438645
Viti i botimit2016

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth librit

Kur fëmijës i ndërpritet qumështi natyral nga nëna, nis një fazë kritike, e cila kërkon kujdes të jashtëzakonshëm nga prindërit në aspektin e mirëushqyerjes. Prandaj ky libër, i cili është pjesë e ciklit “Kuzhina për një muaj” e Irisoft Education, iu vjen në ndihmë të gjithëve. Kjo guidë u jep zgjidhje mjaft pyetjeve që bëjnë nënat e reja të cilat duhet të informohen sesa herë duhet t’i japin foshnjës së tyre fruta apo perime përgjatë ditës? Po karbohidrate? Po vezë?

Dieta mesdhetare është një përzierje e shëndetit me shijen por për ta ushqyer sa më shëndetshëm fëmijën tonë, është shumë e rëndësishme që të japim përbërësit e vërtetë që përmbajnë ushqimet në mënyrë të tillë që të jemi në gjendje që ti kombinojmë ato sa më mirë. Për më shumë, porosite direkt këtë guidë....

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages40
ISBN9789928438645
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Selenica