Reduced price! Faik Konica - Vepra 5 View larger

Faik Konica - Vepra 5

Faik Konica BD0017

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim janë paraqitur studime mbi personalitetin dhe veprën e Faik Konicës nga autorë si: Nonda Bulka, Gijom Apoliner, Arshi Pipa, Ernest Koliqi, Martin Camaj, Rexhep Qosja, Nasho Jorgaqi, Moikom Zeqo etj.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750014
Viti i botimit2001

600 Lekë

-25%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages460
ISBN9789992750014
Shtëpia botueseDUDAJ
RedaktoriProf. Dr. Nasho Jorgaqi
Viti i botimit2001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë