Faik Konica, - Vepra 1 View larger

Faik Konica, - Vepra 1

Faik Konica BD0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Në vëllimin e parë janë përfshirë kryesisht krijimtaria letrare, kritika dhe përkthimet artistike të Konicës, të pasuruara me gjetje të reja të panjohura. Kolana është zgjedhur dhe përgatitur nga Prof. Nasho Jorgaqi

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages404
Shtëpia botueseDUDAJ
RedaktoriProf. Dr. Nasho Jorgaqi
Published year2001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveSecond edition