Faik Konica - Vepra 5 Shiko më të madhe

Faik Konica - Vepra 5

Faik Konica BD0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim janë paraqitur studime mbi personalitetin dhe veprën e Faik Konicës nga autorë si: Nonda Bulka, Gijom Apoliner, Arshi Pipa, Ernest Koliqi, Martin Camaj, Rexhep Qosja, Nasho Jorgaqi, Moikom Zeqo etj.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750014

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe460
ISBN9789992750014
Titulli origjinalDUDAJ
RedaktoriProf. Dr. Nasho Jorgaqi
V. Bot2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë