Reduced price! Faik Konica - Vepra 3 View larger

Faik Konica - Vepra 3

Faik Konica BD0015

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim është paraqitur publicistika e Faik Konicës. Botimi u përgatit dhe përzgjodh nga Prof. Dr. Nasho Jorgaqi

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992775092
Viti i botimit2001

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages456
ISBN9789992775092
Shtëpia botueseDUDAJ
RedaktoriProf. Dr. Nasho Jorqaqi
Viti i botimit2001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë