Zakone te mira per njerez te suksesshem

Grup autorësh A-005073

New product

Përshkrim i shkurtër

Të gjithë ata që arrijnë të vendosin zakone të mira në jetën e përditshme, i arrijnë të gjitha objektivat që duan. Por, çdo zakon i mirë, do kohën e vet që të stabilizohet: Duhet të shkatërrohen zakonet e këqija, duhet të kalojmë momentet e kritike derisa të integrojmë shprehitë e mira. Duke lexuar Robin Sharmën dhe Charles Duhigg, ju do të jeni në gjendje që të përvetësoni shpejt zakonet e njerëzve më të suksesshëm.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2020

2 340 Lekë

-10%

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra permban:        

1. “Klubi 5 e mengjesit” nga Robin Sharma

Në këtë libër revolucionar, punë rigoroze 4-vjeçare e autorit, ju do të zbuloni zakonin e të ngriturit herët, që ka ndihmuar kaq shumë njerëz të arrijnë rezultate të mahnitshme, duke rritur lumturinë, dashamirësinë dhe ndjesinë e të qenit gjallë. Nëse i vini synim vetes për t’i realizuar qëllimet e tuaja, mund t’ia dilni! Një libër që do t’jua ndryshojë jetën përgjithmonë!

2. “Fuqia e shprehise’ nga Charles Duhigg

Nëse ne kuptojmë sekretet e shprehisë, mënyrën e funksionimit të tyre, mund ta transformojme biznesin tonë, dhe jetën tonë. Ky libër ofron shumë sekrete që vlejnë në përditshmëri. Suksesi i këtij botimi dëshmohet edhe nga vlerësimet që i kanë bë mediat më të njohura në botë dhe shitjet në miliona kopje, duke u kthyer në bestseller në një periudhë rekord

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1