Romanca te diteve tona

Grup autorësh A-005068

New product

Përshkrim i shkurtër

Këto dy romanca që kanë ardhur së fundi në shqip, janë përzgjedhur nga lexuesit tanë si librat më të pëlqyer të këtij zhanri. Prandaj, ne ua rekomandojmë bashkërisht të gjithë atyre që janë të pasionuar pas romancave apo duan të dhurojnë libra që lënë mbresa të pashlyera.

 

More details

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2020

1 980 Lekë

-10%

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra permban:

1. “Dashnoret poshte Danubit” nga Federico Andahazi

Budapest, 1944. Në Evropën e shkatërruar nga lufta, Hana dhe Bora takohen përsëri shumë vjet pas divorcit të dhimbshëm. Kurrë s’e kishin menduar se do të bashkëjetonin përsëri, por në rrethana kaq ekstreme. Nazistët kanë pushtuar qytetin dhe ndjekin hebrenjtë. Bora, një aristokrat piktor dhe diplomat, strehon në bodrumin e shtëpisë së tij një çift hebrenjsh: ish-gruan dhe burrin e saj aktual, me të cilin ajo e ka tradhëtuar.

2. “Ne cdo frymemarrje” nga Nicholas Sparks

Duke nxjerrë në dritë pendesat zemërthyese dhe shpresën e pashuar, NË ÇDO FRYMËMARRJE zbulon aspektet e shumta të dashurisë që shkojnë deri në thellësitë më të fshehta të njeriut dhe ngre një pyetje: sa gjatë mund të jetojë një ëndërr?

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1