I ri Cmim i reduktuar! Romancat e veres 1 - viti 2023 Shiko më të madhe

Romancat e veres 1 - viti 2023

Grup autorësh SET0162

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky set është për të gjithë lexuesit e pasionuar pas romancave dhe gjatë verës duan të kalojnë në mënyrë të këndshme pushimet pranë detit ose në mal. Dy romanet e përfshira në këtë set janë përzgjedhjet më të mira të momentit për këtë zhanër.

Më shumë detaje

1195 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra përmban:

“Sfidë deri në puthjen e fundit” nga Anna Premoli

Mbretëresha e romancës italiane vjen me një tjetër roman, ku në qendër është një histori dashurie e pazakontë: Të gatshëm të ndeshen dhëmb për dhëmb, po ta lypë nevoja. E megjithatë diçka e thellë i bashkon dy personazhet tona.

 

“Muaj mjalti nga halli” nga Christina Lauren

Për dy armiq të betuar, gjithçka mund të ndodhë gjatë udhëtimit të tyre të ëndrrave në Havai...

Oliva gjithnjë ka qenë e pafat. Ndërsa motra e saj binjake Ami është me siguri personi më fatbardhë në botë. Ajo po bëhet gati të martohet me burrin e ëndrrave të saj, ndërsa Olivës i duhet të sillet mirë me armikun e saj numër një: Etanin, shoqëruesin e dhëndrit.

Si duket, fati i Olivës po ndryshon... Kur të gjithë dasmorët, me përjashtim të Olivës dhe Etanit, helmohen nga ushqimi, ata të dy i pret një muaj mjalti në Havai me të gjitha shpenzimet e paguara.

Oliva dhe Etani edhe pse e urrejnë njëri-tjetrin, nisen drejt parajsës. Por kur Oliva takon atje shefin e ardhshëm, gënjeshtra e vogël e pafajshme që thotë i del jashtë kontrollit. Të detyruar të luajnë rolin e të sapomartuarve, ajo dhe Etani e gjejnë veten më pranë njëri-tjetrit se sa e kishin menduar. Shumë shpejt, Oliva kupton se ndoshta nuk e ka aspak problem të luajë atë rol. Në fakt, ajo nis të ndjehet disi... me fat.

Të dhëna

Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë