Thrillerat e veres 2020

Grup autorësh A-005522

New product

Përshkrim i shkurtër

Dean Koontz dhe Harlan Coben janë dy autorët më të shquar të zhanrit thriller. Koontz ishte ndër autorët më të kërkuar gjatë periudhës së pandemisë. Këto dy thrillera që propozojmë ne për të qenë në pako, janë një dhuratë e çmuar për lexuesit e pasionuar pas romaneve mister & thriller.

More details

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2020

2 700 Lekë

-10%

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra permban:

1. Sytë e errësirës” nga Dean Koontz

Romani i autorit të shquar amerikan Din Kunc (Dean Koontz) parashikoi koronavirusin kinez 40 vjet më parë që sot shkatërroi ekonominë e gjithë botës. Mega-bestselleri botëror i Neë York Times, u rikthye me shitje në nivelet rekord në të gjithë botën sapo shpërtheu pandemia e Covid-19, dhe tashmë sapo është hedhur në qarkullim edhe në shqip nga Shtëpia Botuese Fan Noli.

2. “Mos u dorëzo” nga Harlan Coben

Duke i mbajtur si rrallëkush në zgrip emocionet e lexuesit në faqet e këtij trilleri të ri e të fuqishëm, Harlan Coben-i zhbiron sekretet e mëdha dhe gënjeshtrat e vogla që mund të shkatërrojnë një marrëdhënie, një familje e madje një qytet të tërë.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller
I ri1