Rrefenja te vogla magjike – Perralleza me kafshe View larger

Rrefenja te vogla magjike – Perralleza me kafshe

Grup autorësh A-005244

New product

Përshkrim i shkurtër

Përrallëza klasike me kafshë të ilustruara nga Francesca Pesci, Umberto Fizialetti, Paola Migliari si dhe Lisa Francia. Libri përcjell lexuesit e tij të vegjël në përralla si: Rosaku Romeo, Dordoleci Tom dhe shokët e tij, Lepuri Uilli dhe Arushi i vogël Oskar.

46 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003515

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages100
ISBN9789928003515
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia