Rrefenja te vogla magjike – Tre derrkucet dhe View larger

Rrefenja te vogla magjike – Tre derrkucet dhe

Grup autorësh A-005247

New product

Përshkrim i shkurtër

Përrallëza klasike të ilustruara nga Claudio Cernuschi. Libri përcjell lexuesit e tij të vegjël në përralla të mirënjohura si: Tre derrkucët, Maçoku me cizme, Rosaku i shëmtuar si dhe Gishtoja.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003478
Viti i botimit2019

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages100
ISBN9789928003478
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia