Reduced price! Më quajnë... Xhon Lenon View larger

Me quajne... Xhon Lenon

Grup autorësh BAO0156

New product

Përshkrim i shkurtër

Unë themelova “The Beatles”, grupin e rrokut më të njohur në të gjitha kohërat. Me këtë grup revolucionuam muzikën, u lidhëm me gjithë të rinjtë e kohës, shitëm miliona disqe, mbushëm stadiume... Kurrë nuk kishte ndodhur që një grup muzikor të kishte aq shumë admirues dhe të nxiste aq shumë pasione. Fanset tona ulërinin, qanin dhe, madje, humbnin ndjenjat në koncertet tona.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354466

506 Lekë

-8%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

21 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages64
ISBN9789292354466
Shtëpia botueseAlbas
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiSofiana Filipi