Harry Potter dhe femija i mallkuar

Joanne K. Rowling BDI0144

New product

883 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928217295
Viti i botimit2016

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages365
ISBN9789928217295
RedaktoriMAriana Ymeri
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMira Kroqi
RomanMister&Thriller