Fantazma dhe plani 3+4

Petro Marko BOM0083

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky roman tregon për aventurat e një djali, Besimit dhe disa miqve të tij në fshatin ku kishte lindur i jati i Besimit. Djalin e tërheq shumë gërmadha e errët e kështjellës ogurzezë ku thuhet nëpër fshat se banonte një fantazmë.

More details

96 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789992740493

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kjo fantazmë u del përpara vetëm femrave kurse burrave dhe djemve jo. Gjatë leximit të ketij romani ju do të kuptoni shumë gjëra si dhe do të lexoni për jetën e vuajtur dhe të mjerë të një partizani dhe heroi të popullit shqiptar.

Data sheet

pages192
ISBN9789992740493
Shtëpia botueseOmsca-1
Published year2000
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri