Historia e Skënderbeut – përshtatje për fëmijë View larger

Historia e Skenderbeut – pershtatje per femije

Odhise Grillo BDI0265

New product

Përshkrim i shkurtër

Skënderbeu, heroi kombëtar shqiptar, që luftoi kundër pushtimit osman për pesë shekuj më radhë. Jeta, betejat, fitoret, trimëria dhe zgjuarsia e heroit janë pasqyruar me mjeshtëri në këtë libër.

1109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN978999274734X

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages96
ISBN978999274734X
Published year2001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë