Reduced price! Kafshët fantastike View larger

Kafshet fantastike

Joanne K. Rowling BDI0412

New product

Përshkrim i shkurtër

Kafshët fantastike dhe ku mund të gjenden – vepër e J. K. Roëling, autore e librave të Harry Potterit, e dashur dhe e njohur për të gjithë lexuesit në botë, shënon debutetin e saj si skenariste. Një dhuratë e përsosur për bibliotekën e çdolloj lexuesi, qoftë një fans I hershëm ose i ri në botën magjike.

More details

489 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Eksploruesi dhe magjizoologu Njut Skamandër sapo ka mbaruar një udhëtim rreth botës në kërkim të krijesave magjike më të rralla dhe të pazakonshme. Mbërrin në Nju Jork duke menduar se qëndrimi I tij do të jetë vetëm një ndalesë e shkurtër. Por kur valixhja e tij magjike hapet gabimisht disa nga kafshët fantastike të Njutit arratisen nëpër qytet dhe telashet fillojnë për të gjithë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages301
Shtëpia botueseThe fantastic beast
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMira Kroqi
I ri1