Konformisti View larger

Konformisti

Alberto Moravia TO0159

New product

Përshkrim i shkurtër

Romani, i publikuar më 1951, është portreti i një personazhi dhe një qëndrimi moral karakteristik për kohën tonë: konformisti dhe konformizmi.

More details

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205087

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                          

Data sheet

pages624
ISBN9789928205087
Shtëpia botueseToena
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13 x 20
PërkthyesiKlara Kodra