Cmim i reduktuar! Mërzia Shiko më të madhe

Mërzia

Alberto Moravia TO0158

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

I konsideruar si romani qendror i një trilogjie ideale, jep një portret të thellë dhe mizor të një individi pa strukturë, pa mbështetje, i tjetërsuar nga jeta sociale.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët424
ISBN9789928205063

1 275 Lekë

-15%

1 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët424
ISBN9789928205063
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13 x 20
PërkthyesiErion Gjatolli