Të fyer dhe të poshtëruar (hc) View larger

Te fyer dhe te poshteruar (HC)

Fjodor M. Dostojevski BUE013

New product

Përshkrim i shkurtër

Të fyer dhe të poshtëruar, romani që u shkrua me një frymë të vetme dhe që arriti të pushtojë zemrat e rinisë. E çuditshme, po me një frymë lexohet dhe zemrat e rinisë kudo në botë i ka të pushtuara

103 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789992766724

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages210
ISBN9789992766724
Shtëpia botueseUEGEN
Published year2000
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 16 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiJorgji Doksani
RomanSagë&Histori