Të fyer dhe të poshtëruar (hc) Shiko më të madhe

Te fyer dhe te poshteruar (SC-FNK)

Fjodor M. Dostojevski BUE013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të fyer dhe të poshtëruar, romani që u shkrua me një frymë të vetme dhe që arriti të pushtojë zemrat e rinisë. E çuditshme, po me një frymë lexohet dhe zemrat e rinisë kudo në botë i ka të pushtuara

892 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789992766725

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe375
ISBN9789992766725
Titulli origjinalUEGEN
V. Bot2000
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 16 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiJorgji Doksani
RomanSagë&Histori