Dhurata te cmuara

Danielle Steel FNK0205

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhurata të çmuara ai i lë ti çojnë ato në një udhëtim të caktuar për të ndryshuar fatin e Veronikës dhe tri vajzave të saj në mënyra tejet befasuese. Nga Roma, Parisi, Nju Jorku, në Venecia, vijnë histori të pathëna rreth dashurisë, humbjes dhe njerëzve që kalojnë në atë që mund të ndryshojë jetët përtej imagjinatës

More details

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928203830
Viti i botimit2017

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Si një nënë e përkushtuar, Veronika Parker ia ka kushtuar veten tri vajzave të saj para dhe pas divorcit të saj.

Bota e saj është përmbysur kur burri i saj vdes rastësisht, duke e lënë atë dhe vajzat e saj në gjendje dëshpërimi dhe pa mundësi. Një pikturë me domethënie misterioze, një shatërvan në jug të Francës, liria për të ndjekur ëndrrat e tyre dhe një zbulim tronditës nga e kaluara, bëhen pjesë e pandarë në faqet e këtij romani të shkruar nga autorja më e shitur sot në botë.

 

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages311
ISBN9789928203830
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhimi Lazri
RomanSagë&Histori
I ri1